logo

O nas

Jesteśmy małym studiem składającym się z doświadczonych twórców. Nasz zespół deweloperów pracował nad tytułami takimi jak Cyberpunk 2077, Frostpunk i Payday 2. Naszym celem jest tworzenie wysokiej jakości niezależnych gier w szeroko pojętym gatunku "survival". Priorytetem jest dla nas radość z grania i staramy się włączać do naszych tytułów nowe, często niespotykane mechaniki.

Liderzy Studia

avatar

Adam Berdzik

Marketing & Business Director

Współzałożyciel agencji marketingowej JaRock.pl. 10-letnie doświadczenie w marketingu gier, podczas którego Adam był odpowiedzialny za planowanie realizacji i raportowanie różnorodnych kampanii reklamowych dla różnych klientów. W Grapes Pickers Adam kieruje działaniami marketingowymi i zapewnia stabilny rozwój studia.


avatar

Jakub Rozenek

Game Director

20 lat doświadczenia w tworzeniu gier. Współzałożyciel CreativeForge Games. Pracował jako dyrektor kreatywny, projektant gier i artysta techniczny przy filmach Ancient Space i Hard West. Wcześniej doświadczenie zdobywał pracując dla Metropolis Software, CD Projekt RED, Techland i City Interactive. W Grapes Pickers Jakub kieruje grą i prowadzi drużynę.

Zespół

avatar

Łukasz Szynal

Lead Programmer
avatar

Michał Karcz

Networking Programmer
avatar

Maciej Szymaś

Senior Level Artist
avatar

Dawid Jarmakowski

Level Designer
avatar

Marcin Kus

Senior 3D Artist
avatar

Maciej Szukiel

Animator
avatar

Anna Klimczak

Lead & 2D Artist

Nasze gry

Stwórz z nami niesamowite gry! Dołącz do zespołu!

Ta strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie.